Глисти і бронхіт: чи є зв’язок

Замучили бронхіти? Шукайте проблему глибше

ГРВІ, бронхіти – традиційні супутники міжсезоння, в якійсь мірі хворіти в ці періоди нормально. Але якщо ви застуджуєтеся постійно, відчуваєте втому, розбитість, з однієї болячки відразу переходите в іншу, є сенс комплексно обстежити здоров’я. Іноді причиною різкого зниження імунітету і в тому числі прогресування бронхітів є глистяні інвазії. Так що, коли нічого не допомагає, здайте маркери крові або інші типи аналізів, щоб переконатися у відсутності паразитів в організмі.

Гельмінти і імунітет – тонкі зв'язку

Що таке глисти  знають всі, а от як вони впливають на імунний захист організму – немає. А саме тривалі зараження паразитами стають пусковим механізмом в прогресуванні системних патологій, погіршують загальне самопочуття, можуть підвищувати дратівливість. Нерідко заражений гельмінтами пацієнт починає стрімко худнути або набирати вагу, у нього випадає волосся, шаруються нігті. 

Але все-таки головне – паразити підривають захисні сили організму, і починаються постійні хвороби. Щоб вирішити проблему, потрібно, по-перше, позбутися від паразитів, а, по-друге, вивести токсини, які утворилися під час їх життєдіяльності.

Як це працює

Гельмінтози призводять до полигиповитаминоз і надають подавлівающій ефект на стан імунної системи. Підсумок – иммунодепрессивное вплив, створення сприятливого підґрунтя для постійних хвороб.
Паразитарні захворювання тиснуть нормальний імунну відповідь, в результаті розвивається вторинний імунодефіцит. Він має стійкий характер і проявляється як скорочення кількості Т-хелперів, зниження рівня секреції IgA. Відразу після зараження організм спрямовує всі сили на боротьбу з патогеном, але потім ресурс вичерпується, і проблема поновлюється.

Дуже часто наслідком гельмінтозу стають хронічні алергії, яких раніше не було. Якщо нічого не робити, проблема набуде хронічний характер. Тому потрібно уважно дивитися на симптоми, зміни в самопочутті, проходити діагностику та вживати заходів у разі потреби.

У дитини бронхіт: хто в зоні особливої ​​небезпеки

Ризики заразитися глистами у маленьких дітей набагато вище, ніж у дорослих. Це пов’язано з постійним перебуванням в дитячому колективі плюс поганий особистою гігієною. Розсадники паразитів – школи, дитячі сади, пісочниці та інші місця скупчення маленьких дітей. Якщо дитина постійно заражений, він почне багато хворіти. У разі індивідуальної схильності до бронхіту слабким місцем може стати саме легенева система.

Ентеробіоз знижує ефективність профілактичної вакцинації в дитячому віці. При зараженні гостриками в багатьох випадках пригнічується захисний імунітет, який в нормі повинен бути. З цієї причини педіатри до щеплень направляють дітей на аналізи.

Чому вам потрібен Вормітел

Вормітел – універсальний ефективний сироп від глистів для лікування всієї родини. Він має збалансований натуральний склад і широкий спектр дій. Прийом Вормітела дозволить позбутися від усіх типів паразитів, а заодно відразу вивести токсини, які були утворені в ході їх життєдіяльності. Сироп має приємний смак, тому його без проблем п’ють діти. Стандартна тривалість курсу становить 3-4 тижні, після перерви програму можна повторити.

Вормітел діє після всіх типів паразитів. Він ефективно знищує кишкові форми глистів та системні гельмінти, дієвий проти екзотичних мікроорганізмів. Приймати сироп можна для профілактики – в разі підвищених ризиків зараження, після появи характерних і загальних симптомів, планово двічі на рік. Рослинна формула не завдасть шкоди здоров’я, виведе токсини, очистить печінку, нирки і кров. Дегельментізацію бажано робити відразу всім членам сім’ї. Додатково приймати БАДи для очищення крові не потрібно, оскільки це завдання вирішує Вормітел.