Якщо в будинку є тварини

Домашні тварини є у більшості людей – адже вихованці такі милі, гарні, створюють затишок. Але не всі господарі пам’ятають про те, що котики з собачками є джерелом зараження глистами. Гельмінтози – ціла група захворювань, які аж ніяк не безпечні, у важких випадках можуть викликати серйозні проблеми зі здоров’ям, летальний результат. Від тварин до людей переходять багато типів паразитів, тому ризики зараження високі. Вони зберігаються навіть за умови регулярної дегельментізаціі – а її багато власників взагалі ігнорують.

Звідки беруться глисти

З собаками, які регулярно гуляють по вулиці, питань не виникає, а звідки беруться паразити у домашніх, ізольованих від зовнішнього середовища тварин? Переносниками захворювань є гризуни, мухи, блохи, можуть збудники присутнім в недостатньо якісно обробленому м’ясі або рибі. Саме з цієї причини ветеринари рекомендують обробляти м’ясо перед тим, як давати його коту – відварювати, гасити або хоча б заморожувати.

Котики, які не проходять дегельментізацію, заразять вас з вірогідністю близько 100%. У зоні підвищеної небезпеки маленькі діти, але може неприємність торкнутися і дорослих людей. Паразити потрапляють в організм людини при особистому контакті в разі недотримання правил гігієни – коти постійно вилизуються, тим самим поширюючи паразитів по шерсті. Тому мити руки після того, як ви взяли вихованця на руки або просто погладили його, дуже бажано.

Велика кількість яєць гельмінтів накопичується в лотку для туалету. Одна самка під час активної яйцекладки відкладає їх сотні тисяч – уявити собі масштаби зараження не важко. Навіть сама ретельне прибирання не гарантує, що проблема буде вирішена. Від котів, собак, інших вихованців людині передаються не всі типи паразитів, але їх список досить значний. Основні – ехінокок, ціп’як огірковий, аскариди, устриці. Найчастіше зустрічаються аскариди – вони продукують токсичні алергени-сенсибілізатори, порушують цілісність кишкових стінок, викликають нудоту, блювоту, сильні болі в животі. Загрози життю немає, але її якість зазвичай знижується значно.

Ехінокок викликає розвиток ехінококозу. Патологія протікає важко, може ставати причиною летального результату. Черві зазвичай збираються в печінці, де ведуть активну діяльність, отруюючи організм і руйнуючи тканини ураженого органу. Через дисфункції печінки може давати знати про себе досить широкий перелік хронічних захворювань, людина скаржиться на постійну нудоту, болі в підребер’ї. Кішки часто нагороджують людину нематодами.

Як лікуватися

Як вивести глистів, якщо зараження вже сталося, вам розповість лікар після обстеження. Потрібно визначити тип гельмінтозу і призначити терапію з урахуванням даного фактора – не всі препарати ефективні від будь-яких збудників. Самолікування небажано, але є універсальний засіб Вормітел яке ефективно від більшості паразитів, практично не мають вікових обмежень в плані застосування. Збалансований рослинний склад надає пряму антигельминтное дію, не тільки прибирає глистів, а й нормалізує функції шлунково-кишкового тракту, покращує апетит, травлення, сприяє загальному зміцнення організму. Вормітел

позволяет не только очистить организм от паразитов, но и способствует выведению токсических веществ. Это гарантирует максимальную эффективность лечения, быстрые выраженные результаты.Профілактика

Профілактика гельмінтів зводиться до дотримання правил особистої гігієни. Потрібно регулярно мити руки – після контакту з вихованців, перед прийомом їжі, після туалету. Привчіть себе робити це і прищепити відповідні звички дітям. Мило для миття рук найкраще використовувати антибактеріальне.

Чистити лоток слід в гумових рукавичках – це додатково мінімізує ризики зараження. Випускати вихованців на вулицю без особливої ​​необхідності не потрібно. Для годування використовуйте натуральну їжу, якісні корми, які пройшли термічну обробку. Дегельмінтизація котів, собак для профілактики повинна проводитися регулярно – оптимально кожні 6 місяців, але не менше одного разу на рік.